Menu

Grafika z wizerunkiem Warszawy.

24 marca 2017 - Nasze mieszkania
Grafika z wizerunkiem Warszawy.

W naszych kuchniach coraz częściej goszczą panele szklane z grafiką, które potrafią upiększyć nie jedną kuchnie i zmienić ją w prawdziwe dzieło sztuki. Ostatnio spotkałem się również z przedstawianiem wizerunków miast w formie grafiki na szkle i umieszczenie jej na drzwiach czy też właśnie panelach szklanych.

Powiem wam, iż wygląda to wspaniale.

Na przykład tutaj macie drzwi szklane z przedstawioną taką grafiką.
Drzwi szklane Warszawa

W połączeniu z jakąś fototapetą w pokoju lub jako drzwi do kuchni, w której na panelach szklanych znalazłoby się coś podobnego, wyglądałoby to obłędnie.

Tutaj jest taka grafika, gdzie jednak nie przedstawia ona na panelach szklanych Warszawy, ale nie udało mi się takiego zdjęcia znaleźć.

panele szklane do kuchni

Takie połączenie drzwi szklanych plus paneli szklanych z taką grafiką, z pewnością będzie robiło niesamowite wrażenie.

Wiadomo, iż dzisiaj często chodzi właśnie o to wrażenie, aby pokazać się innym i zachwycić swoim wyglądem nie jedną osobę, która nas odwiedza. Jest to odejście od typowego, standardowego kolorowania naszych kuchni. Oczywiście zaznaczam, iż są to moje odczucia i każdy będzie miał w tym coś swojego, jednak czasami mały eksperyment potrafi wiele zmienić w naszym życiu.

Takie właśnie eksperymenty, miejmy nadzieje, że z czasem staną się czymś naturalnym, a nie ma co ukrywać obecnie grafika i możliwości techniczne wykorzystania szkła, plastiku czy innych materiałów są takie, iż powstają coraz lepsze wizerunki, czy też przedmioty codziennego użytku, z których możemy się tylko cieszyć.

W ramach kolejnego wpisu postaram się przedstawić kilka innych grafik, które z pewnością wspaniale wyglądałyby na takich drzwiach szklanych czy też panelach w naszych kuchniach, czy też pokojach. Jak patrze teraz na strony graficzne, to naprawdę jest w czym wybierać i można spokojnie znaleźć zawsze coś dla siebie.

Jedna myśl nt. „Grafika z wizerunkiem Warszawy.

panusia

Grafika na szkle to doskonałe urozmaicenie naszych mieszkań. Wygląda to zjawiskowo przy odpowiednim dobrze kolorystyki oraz grafik.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *